SPÓŁKA I PRAWO

Doing business in China – seminarium Wrocław 7 października 2013

Dodaj komentarz

SDZLEGAL SCHINDHELM ma przyjemność zaprosić na kolejne seminarium z cyklu „Doing business in China”.  Seminarium odbędzie się w dniu 7 października 2013 we Wrocławiu.

W trakcie seminarium przedstawione zostaną formalne i prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach. Omówiona zostanie także nieformalna strona relacji biznesowych z partnerami z tego regionu, ze wskazaniem w szczególności na funkcjonujące tam zwyczaje kulturowe oraz praktyki negocjacyjne.

Seminarium adresowane jest do firm które dopiero planują lub już rozpoczęły swą ekspansję w tym regionie Azji. Będzie ono nie tylko okazją do wymiany doświadczeń w relacjach z kontrahentami z Chin ale także szansą na poszerzenie praktycznej wiedzy w tym zakresie.

Seminarium poprowadzi Mec. Raymond Kok – adwokat z biura Schindhelm w Szanghaju. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Spółka i prawo objęła oczywiście seminarium swoim patronatem.

Szczegóły

Autor: Tomasz Szarek Radca prawny

Doradza krajowym i zagranicznym podmiotom w zakresie prawa spółek, M&A oraz legal / competition compliance. Kierując działem prawa spółek SDZLEGAL SCHINDHELM i funkcjonującą w jego strukturach praktyką compliance doradza podmiotom w procesie tworzenia i wdrażania polityki compliance ze szczególnym uwzględnieniem legal i competition compliance. Trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu tematyki odpowiedzialności menadżerów, legal/competition compliance oraz kontroli gospodarczej przedsiębiorstwa. Autor szeregu opracowań i wykładów z zakresu prawa spółek i compliance.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s